Hakkımızda

Çocuktaki dehayı uyandırın

Küçük yaşlardan itibaren kaliteli bakımın çocukların gelecekteki başarıları üzerinde önemli bir etkisi olmaktadır. Çocuk bakımının ana odak noktası, çocuğun zihinsel, sosyal veya psikolojik olması fark etmeksizin gelişimidir.

Okul öncesi eğitiminde 2001 yılından beri alanında en iyiyi amaçlayarak, çocuğun  çok özel ve çok değerli olduğu bilinciyle çalışmaktayız. Biz çocuklarımızı beceri ve yapıcılıklarını özgürce koyabilecekleri sağlıklı, eğlenceli, güvenli ve öğrenmeye ilgi uyandıran bir ortamda, kendine güvenen sorumluluklarını taşıyan, kendini değerlendirebilen, yaşadığı dünyaya duyarlı, milli ve manevi değerlerimize saygılı bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.
Sorumluluğumuzun çocuklarımızın düşünme yeteneğini geliştirerek, değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlayan hayat boyu öğrenmeye açık bireyler yetiştirmek olduğuna inanıyoruz.

Okulumuzda görev yapan bütün personel, düzenli yaşantısı olan, örnek kişiliklere sahip, çocukları ve mesleğini seven, tecrübeli, güvenilir, sağlıklı, referans gösterebilen, mesleklerine gönül vermiş bireyler arasından seçilmekte, deneme sürecine tabi tutulmakta, çalıştığı önceki okullar aranmakta ve adaptasyon eğitiminden sonra okulumuza özel hazırlanmış 43 maddelik iş sözleşmesi ile işe başlamaktadırlar.

Okulumuzda görev yapan öğretmenler üniversitelerin Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümü lisans, ön lisans, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunu, deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.

Vizyonumuz

Dünyada eşi benzeri olmayan farklılıkta ve ayrıcalıkta kişiselleştirilmiş eğitim modelleri, modern eğitim teknolojileri, her yaş grubuna kaliteli eğitim veren, bu eğitim modeline olanak sağlamak için her türlü fiziksel altyapıyı ve teknolojiyi sunan, öğrencilerinin sosyal, sportif, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimini amaçlayan, milli ve manevi değerlerine bağlı, güvenilir, dinamik ve çağdaş bir eğitim kurumu olmaktır.

Misyonumuz

Oynayarak öğrenirken öğrenmekten zevk alan, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, milli ve manevi değerlerine bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmektir.

img
img
img
img
img
img
img
img
Bir anaokulu seçiminde öncelikle kizimin en kiymetli yıllarını geçirecegini,gönül rahatlığıyla emanet edeceğim,eğitimini üst düzeyde sağlayacağı,olmazsa olmaz özel dersleri,%100 organik yiyecek ve içecekleriyle ,el emeği yemekleri ve mükemmel öğretmenimizle PAMUK ŞEKERLER SINIFI MÜRVET ÖĞRETMENE ve BÜŞRA ÖĞRETMENE sahip olduğumuzu düşününce okulunuzu seçerek en doğru kararı verdiğimizi düşünüyoruz. İyi ki varsınız
Hacer Akyol
Pamuksekerleri sinifi Gözümüzden sakındigimiz yavrularimizi emanet ettigimiz yerin ilk basta güvenilirligi bizim icin cok onemliydi bir senenin sonuna yaklasirken hic bir problem yasamamk ebeveynler olarak bizim icin ic rahatlatici,ayrica ev ortamindaki gibi saglikli yiyecekler (paketlenmis gida yememek) yemeleri de goz ardi edilemez..seneye gene gorusucez insllh 😊
Gizem Elmalı Elnak
Okulun ilk günlerinde kızlar okuldayken aklım hep onlardaydı ama gördüm ki en az benim kadar iyi ilgileniyorsunuz ve gözüm arkada kalmıyor. Herkesten çok memnunuz. Allah hepinizden razı olsun.
Tuğçe ATAMAN